Місто, Подія

Відвернули криваве самогубство

Нацполіція міста Хмельницького опублікувала відео з камер патрульних із відверненням самогубства чоловіка на залізничній колії. Винуватець виклику лишився неушкодженим, хоча спершу відмовлявся від допомоги поліцейських, посилаючись на їхній зовнішній вигляд.

Нетверезого громадянами поліцейські знайшли за викликом в районі вул. Леха Качинського (Гречани). Чоловік збирався вчинити самогубство, для чого знаходився в небезпечному місці – на залізничній колії. Зі слів очевидці, чоловік прийшов сюди вже напідпитку, а з нечітких слів самого громадянина, до такого вчинку його спонукало нелегкі життєві обставини.

На відео також помітно, що аргументом не йти на контакт з правоохоронцями, чоловік обрав наявність татуювання у боронителя порядку. Докази його слів у камеру не потрапили, але зрештою поліцейські допомогли чоловікові дібратися до безпечного місця, викликали карету швидкої, яка й шпиталізувала охочого вкоротити собі віку.

Які б не були життєві обставини, життя – це найцінніший скарб, яким нас наділив Творець. Тож не варто вирішувати, що хтось в праві вирішувати, коли цей дар має бути перерваним. Будьте розважливими та відповідальними за інших: адже без виклику патрульних цього чоловіка могла б чекати зовсім інша лиха доля.