Дозвілля, Культура, Місто

Алкоголь не продадуть

Цьогоріч навчання у закладах міста Хмельницького почнеться у понеділок, 2 вересня – так розпорядився як календар, так і міська влада. Окрім багаторічних сформованих традицій нести до садочків, шкіл та ВНЗ квіти, додається ще одна, започаткована 2015 року – бути тверезим.

Управління торгівлі Хмельницької міської ради нагадує, що у День знань торгівля алкогольними напоями заборонена. Чотири року тому з цей урочистий день почали також називати Днем тверезості, коли свідомість громадян не має бути затуманена оковитими напоями.

І якщо владні структури сподіваються на свідомість суб’єктів господарювання, що не будуть продавати алкоголь, вплинути на бажання громадян відзначити початок навчального року практично неможливо. Лишається вірити у зростання моральних принципів населення та щирого бажання долучитися до створення урочистої та тверезої атмосфери не лише під час лінійок, але й у власних родинах чи просто у вечірній час. Тож для досягнення спільної мети алкоголь потрібно не лише не продавати, але й не намагатися купувати.

Нагадаємо, що аналогічна заборона діє і на завершення навчального року під час випусків.