Місто, Новини

Шість років тюрми: злодія засуджено за шахрайство в особливо великих розмірах

В суді працівники Хмельницької місцевої прокуратури довели винуватість 31-річного жителя облцентру у вчиненні злісного шахрайства. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури в Хмельницькій області.

В результаті проведеного слідчим відділом Головного управління Нацполіції досудового розслідування було встановлено, що у 2015-му році шахрай неправомірно заволодів 2,5-ою мільйонами гривень мешканців обласного центру.

 Здйснюя злочинний умисел, чоловік ошукав одного громадянина на 1,7 мільйона гривнь. У подружжя хмельничан він, за допомогою хитрості, виманив бизько 800 тисяч гривень.

 Зловмисник демонстрував «своїм клієнтам» валюту та провів кілька операцій по обміну (курсом вигіднішим, ніж ринкового – ред.) для того, щоб створити враження «доброго партнера».

 Злочинно користуючись довірою, під приводом обміну валюти чоловік заволодів грошима потерпілих та обіцяв їх повернути за кілька днів. Намірів повертати ці гроші злодій не мав.

 За інформацією Хмельницької місцевої прокуратури, стороною обвинувачення в суді доведено винуватість громадянина у вчиненні низки кримінальних правопорушень. Вони передбачені частиною 4-ою статті 190-ої карного кодексу України – шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах та повторно.

Тепер, за вироком Хмельницького міськрайонного суду злодій проведе наступні 6-ть років за гратами. Крім того, майно шахрая конфісковано.

На користь потерпілих громадян стягнуто 2,5 мільйонів гривень шкоди.