Місто, Новини

Боротьба за чисте довкілля: Хмельницький приєднався до програми «Green Cities»

Хмельницький став учасником міжнародної програми з покращення навколишнього середовища «Green Cities» (Зелені міста – ред.). Про це повідомляють у Міській раді.

Проект «Green Cities» націлено на ефективне вирішення актуальних проблем змін клімату і довкілля та екологічних проблем світу. Учасникам проекту надають консультації та допомогу в розвитку сфери міської екоінфраструктури  і «зеленого» планування міст. Крім того, «Green Cities» сприяє сталому зеленому розвитку.

Для Хмельницького одним з перших кроків в якості учасника проекту буде розробка Плану дій «Зелене місто». Вона буде здійснюватися на грантові кошти відповідно до методологій Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР – ред.) і Міжнародної ради природоохоронних ініціатив. Займатися розробкою Плану дій «Зелене місто» будуть фахові експерти з Європейського союзу.     

Додамо: на сьогодні до міжнародного проекту з покращення навколишнього середовища «Green Cities» входять 32-а міста з усього світу, причому чотири з них – з України.