Дозвілля, Місто, Новини, Подія

Гастрофест: на День міста Хмельницький піде в підпілля кави, вина і сирів

Хмельничани та гості матимуть можливість скоштувати смаколики просто неба прямо в історичному центрі міста

Вулиця заповниться неперевершеним ароматом

В суботу, 28-го вересня, у перший день святкування 588-го дня народження Хмельницького в місті пройде новий, святковий і просто незвичайний фестиваль – гастрофест «Підпілля кави». Під час цього дійства кав’ярні, розташовані на вул. Проскурівського Підпілля (на ділянці від вул. Соборної до вул. Проскурівської – ред.) знайдуть нових господарів. Всього на один день до знайомих багатьом хмельничанам та гостям міста закладів заселяться гості «з боку» – заїжджі майстри кавової справи. Вони обіцяють, що вулиця та околиці заповняться по справжньому неперевершеним кавовим ароматом.

Треба зауважити, що скоштувати на гастрофесті можна буде ще й різноманітні кондитерські вироби, сири та вино.   

Шоу, конкурси і майстер-класи

Додамо: 28-го вересня вулиця Проскурівського підпілля на вищезгаданій ділянці буде виключно пішохідною. Насолоджуватись смаколиками можна буде під чарівні мелодії, які виконуватимуть вуличні музики – саксофоніст, скрипаль і контрабасист. Усі бажаючі зможуть отримати майстер-класи від професійних баристів. Також в ході гастрофесту відбудеться Латте Арт шоу і конкурс «Найкавовіша кава». Крім того, у «Мистецькому дворику» буде облаштовано «Зону творчості», де можна буде навчитися художньому розпису чашок під каву. Наприкінці фестивально-гастрономічного дня заїжджі заклади організують вечірки.

Найкращу ж кав’ярню визначать за допомогою голосування. Всі гості «Підпілля кави» отримають фішки. За допомогою них можна буде підтримати заклад, який сподобався найбільше (всього у гастрофесті братимуть участь 12-ть кав’ярень, сироварень, винотек та пекарень міста – ред.).

Зауважимо, що гастрофест «Підпілля кави» є проєктом-переможецем Громадських ініціатив від громадського об’єднання «Спелеоклуб «Атлантида»». Проект реалізується за підтримки Хмельницької міськради.

Фестиваль проходитиме з 12:00 до 22:00.