Дозвілля, Місто, Подія

Зануритись у історію, насолодитися мистецтвом та розважитися: Хмельницький святкує День міста

Сьогодні Плоскирів-Проскурів-Хмельницький святкує свій 588-й день народження.

Незважаючи на прохолодну погоду та невеличкий дощ люди все одно налаштовані гуляти та розважатися. Хмельничани та гості міста долучаються до святкових заходів, перелік яких доволі великий.

Так на вулиці Проскурівського підпілля (на ділянці від вул. Соборної до вул. Проскурівської – ред.) проходить унікальний гастрофест “Підпілля кави”. Тут можна скоштувати не тільки вишезгаданий напій, виготовлений за автентичними рецептами, а ще й вина, сири та кондитерські вироби.

Ті, кого таке меню не задовільняє, у парку ім. Шевченка можуть спробувати м’ясні страви.

Громадяни, налаштовані на інтелектуальний відпочинок, йдуть до Музея історії міста. Там можна ознайомитися з біографіями видатних містян та з міні-виставкою цікавих експонатів. Саму вулицю Проскурівську, на якій розмішено чимало фотозон, прикрашають арт-об’єкти авторства київського художника Антона Логова. А в парку ім. Шевченка можна придбати різноманітні сувеніри та вироби майстрів народного мистецтва.

Увечорі на всіх хмельничан та гостей міста чекає грандіозний святковий концерт за участю зірок українскього шоу-бізнесу. Він пройде на великій сцені біля кінотеатру ім. Шевченка.