Бізнес, Економіка, Політика

ROZETKA планує припинити роботу в разі прийняття законів №1053-1, №1073 і за непередбачуваності нової влади.

Сьогодні в Українських ЗМІ небагато хто говорить про загрози бізнесу в зв’язку з прийняттям Верховною радою законів №1053-1, що стосується впровадження РРО (реєстраторів розрахункових операцій), і №1073 – введення «кешбеку». 

Будь-який споживач може заявити в податкову про «неправильний» чек. Якщо буде доведено, що чек неправильний, споживач отримає товар, куплений за цим чеком, безкоштовно. При цьому «неправильний» означає – немає в публічній базі податкової. Немає обмежень на кількість заяв, немає відповідальності для заявника, немає відповідальності податкової (правильний або неправильний чек – вони вирішують на свій розсуд). Зате є потенційний штраф для бізнесу в 250% і завжди, за кожною скаргою, 100% проблеми з позаплановою перевіркою для підприємця.

Захват громадян такими змінами зашкалює, тому що більшість громадян не є власниками підприємств та не ведуть підприємницької діяльності, але працюють найманими працівниками, отже зміни торкнуться кожного громадянина, але трошки пізніше.

Такі зміни вже привели що міжнародні структури як «BRITISH AMERICAN TOBACCO» почали переносити свої офіси з України, а інтернет магазин ROZETKA планує припинити роботу в разі прийняття таких законів і за непередбачуваності нової влади. 

Український бізнес який залишився ще живий можуть добити штрафами нечисті на руку чиновники, які повертаються до влади або ще тримаються за свої портфелі. Свавілля ДФС та тиск на бізнес вже невдовзі може відновитись ще з більшою потужністю, ніж в 2010-2013 роках. Коли бухгалтера кожного дня читали законодавство, бо зміни відбувались щодня і підприємці не встигали пристосуватись до цих змін.

Є вислів «гроші люблять тишу» тому навряд чи, що хтось з іноземних інвесторів вже завтра почне вкладати гроші в «Розбурханий океан Української економіки» Українською політикою!