Місто, Подія

Чому картопля паралізувала рух у Хмельницькому на пів доби?

Ваговоз, який позавчора перекинувся на перетині проспекту Миру та Старокостянтинівського шосе, не могли підняти більше 12 годин.

«Така затримка сталася через те, що власник машини та товару довго шукав іншу фуру, в яку можна було б перевантажити цю картоплю, – пояснив в ексклюзивному коментарі BOGDAN NEWS голова прес-служби Державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області Олександр Гулько. – Що стосується нашого відомства (ДСНС – ред.), то ми зі свого боку надали кран буквально одразу після аварії, ще в ночі. Але, в той же час, ми юридично не мали права підіймати автівку, поки власник не забере товар. Власник, в свою чергу, довго шукав іншу фуру та другий кран, який був необхідний для того, щоб підняти ваговоз. В будь якому випадку, без перевантаження б не обійшлося. Адже з картоплею, яка частково залишилася в кузові напівпричепа, машина важила майже вдвічі більше».

Посадовець додав, що як тільки іншу фуру було знайдено, товар одразу перевантажили і аварійний ваговоз підняли.

Нагадаємо, що позавчора, 30.09.2019 приблизно в 22:30 на перетині проспекту Миру та Старокостянтинівського шосе (більш відомому як «Темпівський круг» – ред.), сталася ДТП. Водій вантажівки Renault з напівпричепом, в якому була картопля, припустився помилки при кермуванні, внаслідок чого машина перекинулася. «Другий хліб» пролежав на дорозі всю ніч та ранок вівторка. Через це вранці 01.10.2019 рух на так званому «Темпівському крузі» було паралізовано.