Область, Політика

Депутати Хмельницької облради схвильовані «формулою Штайнмаєра»

Позачергова сесія обласної ради може бути скликана з приводу прийняття нашумілої «формули Штайнмайєра».

До такого кроку своїх колег закликає депутатка Хмельницької облради Наталія Вишнівська (партія «За конкретні справи» – ред.). Відповідний пост пані Вишнівська вже опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

«Вважаю, що потрібно скликати позачергову сесію Хмельницьктї облради! Прошу в коментарях позначити знаком “+” або ” -” свою позицію. У Державі ВІЙНА. Сотні загиблих синів..! Ніякої «формули Штайнмаєра», як складової Мінських угод, не існує!

Підписання формули російського походження – формули Путіна, де-факто, означає послаблення або навіть і зняття санкцій проти Росії. А також: легітимізацію окупованого РФ Донбасу, легітимізацію незаконного референдуму в Криму і незаконної анексії Криму.

Не можна допустити такого сценарію розвитку подій. Варто солідаризуємося з тими акціями і закликами, які сьогодні лунають серед ветеранів. Ми не дамо зруйнувати Українську державу!», – йдеться в дописі.

Треба зауважити, що під постом вже набралося чимало позначок «+» та лайків. Однак ніякої офіційної інформації про позачергову сесію поки що не було.