Місто

Бійка на підпитку: 28-річний молодик покалічив свого товариша по чарці скалкою

Любителю випити і побитися «світить» до восьми років позбавлення волі.     

Інцидент стався вчора пізно ввечері в центрі Хмельницького.

Молодий чоловік разом із своїм 48-річним знайомим розпивали алкогольні напої в квартирі останнього на вулиці Гагаріна. Спочатку спілкування «під чарку» йшло мирно, але зі збільшенням кількості випитого чоловіки стали сваритися. Конфлікт, який спочатку був вербальним, перейшов у бійку.

Озвірілий молодик спочатку бив товариша по чарці руками, а потім пустив в діло кухонну скалку, в результаті чого завдав хазяїну квартири важких травм.

Як раз в цей час до дому повернулася громадянська дружина потерпілого. Побачивши її, злочинець ретирувався. Жінка одразу викликала «швидку» та поліцію.

Потерпілого відвезли до нейрохірургії Хмельницької обласної лікарні. Лікарі діагностували у чоловіка закриту черепно-мозкову травму, перелами основи черепа та кісток склепіння. Зараз медики оцінюють стан потерпілого як важкий.

Полісменами було оперативно встановлено особу та місце проживання злодія, якого миттєво затримали. Відкрито кримінальне впровадження за статтею «Умисне тяжке тілесне ушкодження». Любителю випити і побитися «світить» до восьми років позбавлення волі.