Місто

Хмельницького «бомбиста» перевірять на осудність

Зараз поліцейські з’ясовують, де підривник дістав гранату.

Чоловіка, який в минулу неділю підірвав гранату біля будинку родичів своєї колишньої дружини, перевірять на осудність. Про це в ексклюзивному коментарі BOGDAN NEWS повідомила начальник сектору комунікації Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Інна Глега.

«В будь-якому випадку злочинцю буде призначена судово-психіатрична експертиза. Так положено за процедурою, – пояснила Інна Глега. – Виходячи з вчинку, який скоїв цей чоловік, його обов’язково треба перевірити на адекватність, наявність психічних захворювань. Експертиза поможе краще зрозуміти мотивацію людини, адже це особливий випадок».

Пані Глега додала, що слідчі дії зараз тривають. На даний момент поліцейські встановлюють всі деталі інциденту, в тому числі намагаються з’ясувати, звідки чоловік взяв гранату.

Нагадаємо, як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, заради помсти 32-річний хмельничанин хотів підірвати близьких своєї колишньої дружини за допомогою гранати РГД-5. Підривник вважав їх винними в розлучені. Вибух пролунав в неділю 06.10.2019 на вулиці Юхима Сицінського приблизно в 21:00.

У вівторок, 08.10.2019, Хмельницький міськрайонний суд обрав «бомбисту» запобіжний захід. Це утримання під вартою по 04.12.2019. Підривника підозрюють у хуліганстві (4 частина 296 статті Карного кодексу України: грубе порушення громадського порядку з мотивів неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю та винятковим цинізмом із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень – ред.). Якщо вину чоловіка буде доведено, то йому «світить» провести за гратами від 3 до 7 років.

В той же час суд визначив заставу в розмірі 100 350 гривень. Якщо чоловік внесе такі гроші, то його звільнять з під варти при умові виконання низки обов’язків (прибувати до слідчих за кожною вимогою, повідомляти таких про зміну місця проживання/роботи і т.д. – ред).