Область, Політика

В Нетішині депутати міської ради виступили проти «формули Штайнмаєра»

На засіданні було схвалено звернення до центральної української влади щодо недопущення реалізації оновленого формулювання закону про особливий статус  окремих районів Донецької та Луганської областей.

На 63 сесії Нетішинської міськради головною темою для місцевих обранців було обговорення нашумілої «формули Штайнмаєра».

Депутати зібрались на позачергову сесію для того, щоб озвучити власну позицію щодо документу, який нещодавно в Мінську підписав представник України в трьохсторонній контактній групі по врегулюванню ситуації на Донбасі Леонід Кучма.

Прохання зібратися позачергово на адресу нетішинського мера Олександра Супрунюка  надійшло від депутата-«свободівця» Михайла Брожика.   

Звернення до центрального керівництва України про недопущення реалізації «формули Штайнмаєра» прийняли одноголосно. Документ підтримали всі 19 депутатів присутніх на сесії та мер Нетішина.

Як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, минулої суботи, 05.10.2019, за аналогічне звернення і теж одноголосно проголосували депутати Хмельницької обласної ради.

Нагадаємо, що через питання реалізації «формули Штайнмаєра» в ряді міст України, і в тому числі в Хмельницькому, пройшли протестні акції. На їх відвідуваність, на думку експертів, вплинуло декілька факторів, головними серед яких є політична втома, певна нестача інформації та електоральні уподобання.