Область

В Ізяславі всією громадою приводять до ладу міський парк і не тільки

До роботи приєднуються як пересічні громадяни, так й організації та підприємства міста.

Як повідомляє прес-центр Національного природного парку (НПП – ред.) «Мале Полісся», група місцевих активістів виступила ініціатором наведення порядку в тутешньому парку.

Зауважимо: міський парк відпочинку з гарним краєвидом, що в центрі Ізяслава, скотився в занепад через байдуже ставлення громадян. Зараз до роботи із благоустрою цього об’єкту «зеленої» інфраструктури долучаються як пересічні містяни, так й цілі організації та підприємства. Беруть участь в наведенні ладу й співробітники НПП «Мале Полісся».

В прес-службі Національного природного парку запевняють, що дякуючи об’єднаним зусиллям парк відпочинку стає гарнішим і чистішим з кожним днем. Співробітники НПП кажуть, що той час, коли тут можна буде знову з комфортом відпочивати, вже не за горами  

В цілому заходи з благоустрою в Ізяславі стартували у вересні цього року. В ході робіт приводять до ладу спортивні і дитячі майданчики, автодороги, цвинтарі, зупинки громадського транспорту. Також планується прочистити зливову каналізацію, прибрати сміття у парках та з узбіч доріг. Роботи триватимуть до 10.11.2019.