Місто

Нові тролейбусні маршрути пройдуть по вулицям Красовського, Толстого, Трудовій та Пілотській?

Не виключено, що ці лінії запустять до кінця 2019 року. Для цього чекають прибуття до Хмельницького чергової партії нових сучасних електромашин.

Нові тролейбусні маршрути проляжуть на тих ділянках вулиць мікрорайонів міста, на яких немає контактної мережі. Про це заявляють в управлінні транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради. Там називають декілька вулиць, на яких, ймовірно, запустять тролейбусний рух.

«У нас в місті є чимало магістралей, де немає контактної мережі, а електротранспорт там було б бажано запустити. Мова іде, наприклад, про вулиці Красовського, Толстого, Трудову, Пілотську тощо. Жителі цих та ще декількох інших вулиць теж хочуть користуватися можливістю добиратися до дому тролейбусом. Не виключено, що така можливість в них незабаром з’явиться», – заявив в коментарі BOGDAN NEWS виконувач обов’язків очільника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міськради Сергій Шепурев.    

Для запуску нових маршрутів місто чекає на прибуття чергової партії з п’яти сучасних електромашин «Богдан Т70117» з можливістю автономного ходу (зараз на лініях обласного центру вже працюють п’ять аналогічних тролейбусів – ред..). За планом, ці «рогаті» повинні прибути до Хмельницького протягом жовтня-листопада цього року.

Детальну інформацію про нові маршрути, в тому числі коли конкретно вони будуть запушені, в управлінні транспорту та зв’язку поки що не розголошують.

«Але запевняю, що при їх плануванні враховуються всі точки зору, всі думки та пропозиції, і, в першу чергу, від містян. Орієнтовно нові маршрути запрацюють в наступному році, але є ймовірність, що й раніше – в цьому», – пояснює пан Шепурев.

Нагадаємо, як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, протягом 2019-2023 років Хмельницький закупить 131 тролейбус і автобус для потреб міста. Загальна вартість техніки складає 916,5 млн грн.