Місто

Південний Буг почистить… риба

В обласному центрі розпочала діяльність спеціальна робоча група. Вона буде займатися покращенням стану водойм розташованих на території Хмельницького.

Водосховища, ставки та річки останнім часом піддаються серйозному забрудненню шкідливим речовинами. Також має місце бути замулення водойм та падіння в них рівня води. В літню пору вода починає «цвісти», набуває неприємного «амбре». Все це є ознакою того, що відбувається порушення необхідного балансу екологічної системи.   

Відповідна комісія вже вирішила, що одним з першочергових заходів буде зариблення річки Південний Буг і ставків. На думку фахівців такі дії допоможуть поліпшити біологічну меліорацію та оздоровити екосистему водойм.

Крім того, продовжиться розчистка і поглиблення річкових русел. Для підвищення ефективності робіт міська влада Хмельницького має намір закупити земснаряд. Цей агрегат буде видобувати з під води грунт.

Додамо, що для якомога більше ефективного очищення водойм в Хмельницькому планують вести співробітництво з Інститутом рибного господарства Національної академії аграрних наук України.