Бізнес, Економіка, Місто

У Хмельницького з’явилося місто-побратим в Китаї

Це багатомільйонний мегаполіс Шицзячжуан.

Договір про налагодження та розвинення побратимських відношень підписав мер Хмельницького Олександр Симчишин під час робочої поїздки до Китаю.

Зауважимо, що дружні стосунки між двома містами стартували ще в 1998 році – саме тоді було укладено угоду про партнерство. Але потім в силу різних обставин відносини припинилися.  

Протягом періоду який пройшов з того моменту Шицзячжуан дуже сильно розвинувся  – місто збільшилося майже в 10 разів. На даний момент цей мегаполіс з населенням в 11 мільйонів жителів є адміністративним центром провінції Хебей.  

Китайські партнери по факту оцінили інвестиційну привабливість Хмельницького та його лідерство в багатьох рейтингах і вирішили поновити ділові та культурні стосунки з містом. Так в оновленому договорі передбачена масштабна співпраця у галузях: новітніх технологій, торгівлі, економіки, культури, охорони навколишнього середовища. Також співробітництво торкнеться медичної та освітньої сфер.  

Додамо, що у Шицзячжуані добре розвинені біомедицина, комп’ютерні технології, текстильна та авіаційна промисловості. Тому співпрацю, в першу чергу, будуть поглиблювати саме в вищезгаданих напрямах.