Область

За дев’ять місяців поточного року до поліції звернулося більше 140 тисяч подолян

В поліції Хмельницької області підвели підсумки за перші три квартали 2019 року.

Таку інформацію надає прес-центр Головного управління Національної поліції області. За три квартали цього року до правоохоронців нашого регіону надійшли звернення майже від 140 тисяч подолян. Кожної доби за номером «102» телефонують приблизно 800 громадян.

В керівництві обласного управління Нацполіції уточнюють, що у порівнянні з минулим роком кількість дозвонювачів збільшилася. На думку правоохоронців, такий факт є свідоцтвом збільшення у громадян рівня довіри до полісменів. Причому чимало людей звертаються до поліції з таких питань, що безпосередньо до відомства відношення не мають.     

Крім того, в облуправлінні підкреслюють: кількість злочинів та правопорушень в регіоні має тенденцію на зниження. Так за перші три квартали поточного року умисних вбивств зафіксовано на 50% менше. Грабежів теж поменшало – на 25%. Знизилась і кількість крадіжок майна та нанесення тілесних ушкоджень.  

Додамо, що поліцейські продовжують пильно слідкувати і боротися з незаконним обігом зброї. Адже через події на сході України чимало «стволів» та інших небезпечних предметів привозиться на мирні землі.