Область

Любителя чужого майна з Кам’янця-Подільського нарешті засудили

Злодій крав майже все – від музичних інструментів до гумового човна.

Слідчі встановили, що протягом одного року у другому за розміром місті Хмельницької області громадянин здійснив 9 крадіжок. У більшості випадків злодій зламував вхідні двері або вікна приміщень.

Зауважимо, що у любителя поживитися чужим майном був вельми широкий спектр інтересів. Протягом року, поки поліція його розшукувала, він встиг «навідатися» до декількох магазинів, кафе, трьох гаражів, однієї школи та приватного офісу. Причому злодій не гребував нічим і брав все, що потрапляло під руку: прибори освітлення, комп’ютери, музичні інструменти та супутню апаратуру, чайник, меблі, гумовий човен й навіть великий холодильник. Всього чоловік накрав майже на 120 тисяч гривень.

Прес-центр Кам’янець-Подільського міськрайонного суду повідомляє, що служителі Феміди інкримінували злодію крадіжку, вчинення цього злочину повторно, в тому числі з проникненням у житло чи інше приміщення.

Однак громадянин свою провину заперечував. Він стверджував, що купив ці речі за власні гроші, або знайшов на вулиці, чи взагалі відмовлявся від будь-якого відношення до тих чи інших предметів.

В суді прийняли до уваги, що даний чоловік вже має кримінальний досвід. Служителі Феміди приєднали невідбуту громаданином частину покарання за попередній злочин. В результаті любитель чужого майна проведе за решіткою наступні п’ять років та шість місяців.