Область

Увага небезпека! На дорогах Хмельницької області густий туман

Видимість на транспортних артеріях Хмельниччини становить не більше 500 метрів.

Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг (САД – ред.) Хмельницької області. Там застерігають, що останніми днями, особливо вранці та ввечері, в регіоні для водіїв склалися не прості погодні умови. В першій половині дня на території майже всієї Хмельницької області спостерігається доволі густий туман. На місцевих транспортних артеріях видимість складає від 200 до 500 метрів.

В САД звертаються до всіх кермувальників і просять їх бути обережними, пильними та уважними. При поїздках автошляхами за таких непростих погодних умов треба обов’язково вмикати протитуманні фари. У випадку, якщо їх нема, необхідно користуватися як мінімум фарами ближнього світла та «габаритами». Також бажано не виконувати усіляких ризикованих маневрів і дотримуватися дистанції безпеки.

Нагадаємо, що туман – це одне з найбільш небезпечних атмосферних явищ для водіїв. Він часто провокує дорожньо-транспортні пригоди, нерідко з летальним результатом. В Хмельницькій області ДСНСики повідомили про перший – «жовтий» рівень небезпеки.