Економіка, Область

В Хмельницькій області лісники отримують прибуток з сої

Цією культурою засіяно більше 70 гектарів землі в Браїлівському та Струзькому лісництвах і Новоушицькому квітковому розсаднику.

Як інформує прес-центр державного підприємства «Новоушицьке лісове господарство», лісництво зараз вельми інтенсивно веде розвиток побічного користування. Цей процес відбувається згідно зі стратегією розвинення лісового господарства. На даний момент тут займаються заготівлею яблук та лікарської сировини.

У лісництві підкреслюють, що актуальним напрямком у діяльності підприємства зараз є виготовлення сільгосппродукції. Так валовий збір зерна складає майже 105 тонн. Врожайність тримається на рівні п’ятнадцяти центнерів з одного гектара. Лісники акцентують: це дуже гарні показники. Так можна стверджувати через непрості цьогорічні погодні умови. Також треба зауважити, що для посіву взяли землі, які довго ніким не використовувалися.

У лісництві сподіваються, що вищенаведені результати є доброю перспективою для подальшого розвитку підприємства в сенсі отримання конкретних прибутків та диверсифікації виробництва.