Культура, Місто

Просто та лаконічно: у Хмельницькому художньому музеї відкрилася виставка «Пейзаж Портрет Натюрморт»

В експозиції представлені твори чотирьох художників з Києва: Олексія Белюсенка, Бориса Фірцака, Олени Придувалової і Олексія Аполлонова.

За словами одного з експонентів і, за сумісництвом, куратора виставки Олексія Белюсенка, назва цього проекту є не просто переліком трьох всім відомих класичних жанрів образотворчого мистецтва. Вона підкреслює програмне для цих митців поважання традиції, увагу до неї.

«Це свого роду розуміння того, що головним мірилом для мистецтва є виключно «справжність». Тільки вона в змозі розвиватися на самому різному підґрунті, і немає необхідності за якусь ціну пробувати стати «сучасним» митцем, тому що виключно сам час безпосередньо покаже, яку творчість він буде вважати сучасною самому собі», – каже Олексій Белюсенко.

На виставці можна насолодитися урбаністичними пейзажами, які гармонійно сусідять з нетиповими натюрмортами та портретами видатних особистостей. Всі твори надихають споглядача на пошук краси та естетики в звичайному, повсякденному, але від цього не менш цікавому житті.

Додамо, що всі художники, полотна яких представлені на виставці, подарували Хмельницькому обласному художньому музею по своїй роботі.

Виставка триватиме до першого грудня.