Культура, Місто

Просто та лаконічно: у Хмельницькому художньому музеї відкрилася виставка «Пейзаж Портрет Натюрморт»

В експозиції представлені твори чотирьох художників з Києва: Олексія Белюсенка, Бориса Фірцака, Олени Придувалової і Олексія Аполлонова.

За словами одного з експонентів і, за сумісництвом, куратора виставки Олексія Белюсенка, назва цього проекту є не просто переліком трьох всім відомих класичних жанрів образотворчого мистецтва. Вона підкреслює програмне для цих митців поважання традиції, увагу до неї.

«Це свого роду розуміння того, що головним мірилом для мистецтва є виключно «справжність». Тільки вона в змозі розвиватися на самому різному підґрунті, і немає необхідності за якусь ціну пробувати стати «сучасним» митцем, тому що виключно сам час безпосередньо покаже, яку творчість він буде вважати сучасною самому собі», – каже Олексій Белюсенко.

На виставці можна насолодитися урбаністичними пейзажами, які гармонійно сусідять з нетиповими натюрмортами та портретами видатних особистостей. Всі твори надихають споглядача на пошук краси та естетики в звичайному, повсякденному, але від цього не менш цікавому житті.

Додамо, що всі художники, полотна яких представлені на виставці, подарували Хмельницькому обласному художньому музею по своїй роботі.

Виставка триватиме до першого грудня.     

Comments are closed.