Область

Стрільба «під мухою»: чоловік відправив на той світ тещу з тестем і хотів піти за ними

В одному з сіл неподалік Кам’янця-Подільського розігралася справжня трагедія.

На Хмельниччині чоловік за допомоги вогнепальної зброї позбавив життя своїх тестя і тещу. Також «стрілок» поранив доньку, після чого захотів застрелитися сам. Про це повідомляє прес-центр Головного управління поліції в Хмельницькій області.

Трагедія розігралася в селі на Кам’янеччині. Там сорокарічний громадянин з мисливської зброї «пальнув» в своїх тещу та тестя (обом по 64 роки – ред.). Здійснивши вбивство злочинець взявся за доньку. На щастя постріл виявився не смертельним. Але чоловік подумав, що вбив свою дитину й пішов на двір приватного будинку, в якому відбувалися ці жахливі події. На подвір’ї «стрілок» вирішив звести рахунки з життям, але спроба виявилася невдалою.

В поліції додають, що від отриманих вогнепальних поранень батьки дружини злочинця померли одразу. Самого чоловіка та його доньку негайно госпіталізували.

Зараз правоохоронці з’ясовують всі мотиви та деталі жахливого злочину. Вже відомо, що «стрілок» був на підпитку. Ведеться досудове слідство (115 стаття Карного кодексу України «умисне вбивство» – ред.).