Область

Батьки чекали сина в гості, але дочекалися тільки його труп

Оперативно розкрити жорстоке вбивство чоловіка допомогла службова собака Беті.

На номер «102» надійшла інформація про виявлення тіла 43-річного жителя Шепетівки з великою кількістю тілесних травм. Як повідомляє сектор комунікації поліції у Хмельницькій області, труп було знайдено неподалік від хати батьків загиблого. Експерти встановили, що чоловік помер від несумісних з життям ушкоджень органів черевної порожнини та важкої черепно-мозкової травми.

Треба зауважити, що ніяких свідків злочину не було, але незважаючи на це правоохоронцям протягом кількох годин вдалося вийти на вбивцю. Служителі закону з’ясували, що загиблий напередодні приїхав з районного центру (Шепетівки – ред.) до своїх батьків. Але потрапити в гості до батька та матері йому не пощастило – труп було виявлено буквально в декількох метрах від батьківської хати, яка, в свою чергу, знаходиться біля місцевого клубу.

Для того, щоб прискорити пошук злодія, поліцейські залучили службову пошукову собаку Беті. Вона привела правоохоронців безпосередньо з місця події до домівки місцевого мешканця 22 років. Як виявилося пізніше, в той нещасливий вечір молодик розважався в районі скоєння вбивства.

Спочатку нелюдь усіляко заперечував своє відношення до цього злочину, але поліцейські виявили та вилучили у ката чимало речових доказів, які підтверджують скоєне. Вбивцю затримали.

На даний момент тривають слідчі дії. Після винесення судом вироку злодій проведе за гратами від семи до п’ятнадцяти років.