Область

Батьки чекали сина в гості, але дочекалися тільки його труп

Оперативно розкрити жорстоке вбивство чоловіка допомогла службова собака Беті.

На номер «102» надійшла інформація про виявлення тіла 43-річного жителя Шепетівки з великою кількістю тілесних травм. Як повідомляє сектор комунікації поліції у Хмельницькій області, труп було знайдено неподалік від хати батьків загиблого. Експерти встановили, що чоловік помер від несумісних з життям ушкоджень органів черевної порожнини та важкої черепно-мозкової травми.

Треба зауважити, що ніяких свідків злочину не було, але незважаючи на це правоохоронцям протягом кількох годин вдалося вийти на вбивцю. Служителі закону з’ясували, що загиблий напередодні приїхав з районного центру (Шепетівки – ред.) до своїх батьків. Але потрапити в гості до батька та матері йому не пощастило – труп було виявлено буквально в декількох метрах від батьківської хати, яка, в свою чергу, знаходиться біля місцевого клубу.

Для того, щоб прискорити пошук злодія, поліцейські залучили службову пошукову собаку Беті. Вона привела правоохоронців безпосередньо з місця події до домівки місцевого мешканця 22 років. Як виявилося пізніше, в той нещасливий вечір молодик розважався в районі скоєння вбивства.

Спочатку нелюдь усіляко заперечував своє відношення до цього злочину, але поліцейські виявили та вилучили у ката чимало речових доказів, які підтверджують скоєне. Вбивцю затримали.

На даний момент тривають слідчі дії. Після винесення судом вироку злодій проведе за гратами від семи до п’ятнадцяти років.  

Comments are closed.