Місто

Мороз перешкодив промити та знезаразити міський водогін

Через погодні умови заплановані роботи у Хмельницькому будуть виконані наступного тижня.

Як повідомляє міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал», через несприятливі погодні умови планові заходи з промивання та знезараження мережі водогону та супутніх споруд з 31.10.2019 переносяться на вівторок, 05.11.2019.   

«При промиванні труб треба спускати багато води, в тому числі на проїжджу частину вулиць, тротуари. За прогнозами синоптиків протягом декількох наступних діб в ночі будуть заморозки. Відповідно та частина води, яка залишиться на вулиці перетвориться на кригу. Вона наступного ранку та вдень може сприяти створенню аварійних ситуацій на дорогах та травмонебезпечних ситуацій на пішохідних доріжках. Щоб уникнути такого положення справ, ми вирішили перенести промивання на той день, де є позитивний прогноз на нічний час доби», – пояснив BOGDAN NEWS директор МКП «Хмельницькводоканал» Віталій Кавун.

Планові заходи з промивання та знезараження мережі водогону та супутніх споруд здійснюються для відповідності міста санітарно-епідеміологічним нормам та покращення якості питної води.

«При промиванні підвищується тиск подачі води до водогону. Завдяки цьому з труб видаляється шкідливий наліт. Також промивання дає можливість випустити брудну воду з тупикових ділянок міської мережі», – додає Віталій Кавун.

Нагадаємо, що при промиванні у водопровідній воді буде підвищена доза хлору. Через це наступного вівторка з 08:00 до 17:00 користуватися Н2О буде неможливо. Вода буде не придатна як для приготування їжі, так і для процедур гігієни.   

Для більш якісного промивання внутрішньобудинкових ділянок водогону комунальники просять містян наступного вівторка після 16:00 почергово відкрити крани у ванних кімнатах та на кухнях.