Область

Щоб не «пришити» грибників, мисливцям радять не розпочинати полювання цієї суботи

Старт мисливського сезону перенесено через нетипові погодні умови.

В організації Обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ – ред.) настійно радять не відкривати черговий сезон полювання у лісових угіддях регіону, як це було прописано у плані. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Нагадаємо, як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, офіційно мисливський сезон мав стартувати завтра – в суботу. 02.11.2019. Однак, у зв’язку з доволі високою температурою навколишнього повітря, яка спостерігалася протягом останніх двох тижнів (за виключенням крайніх днів цього тижня – ред.), в лісах спостерігається чималий врожай грибів. Відповідно в зелених угіддях розгулюють любителі тихої охоти та просто відпочивальники. Таким чином, через старт сезону полювання ці громадяни наражаються на серйозну небезпеку. Відповідно, ОУЛМГ не радить хазяям лісових угідь відкривати період мисливства з 02.11.2019.  

В повідомленні підкреслюють, що у лісових угіддях державної форми власності старт сезону буде перенесено однозначно. Поки що не відомо на скільки саме, але, вельми ймовірно, що до приходу стійких холодів.

В угіддях інших форм власності користувачі будуть на свій розсуд приймати рішення про старт мисливського сезону. В той же час в ОУЛМГ радять не поспішати і виконувати відповідні норм та правила проведення полювання. Це необхідно для того, щоб в лісах Хмельниччини не сталося нещасних випадків з підстріленими грибниками.