Місто

Тарифи на тепло в обласному центрі продовжують залишатися одними з найнижчих в Україні

У 2019 році в Хмельницькому провели модернізацію п’яти великих котелень.

Оплата за тепло в обласному центрі утримується на рівні однієї з самих нижчих в державі. Про таке положення справ рапортують хмельницькі теплопостачальні підприємства разом з муніципальною владою.

На даний момент 100% постачальників тепла повністю забезпечені своєю власною електрикою. Зараз підприємства цієї галузі комунального господарства не просто не займаються придбанням на стороні кіловатів, а ще й торгують надлишками.

Додамо, що в цьому році в Хмельницькому було проведено модернізацію п’яти котелень. Також була змонтована ще одна когенераційна установка. Якщо казати більш детально, то до старту сезону опалення провели оновлення котельні за сучасними технологіями. Це стало найбільш масштабним об’єктом модернізації у 2019 році. На проведення вищезгаданих робіт витратили більше 5,5 мільйона гривень. Оновлена котельня буде подавати тепло до багатоповерхівок та об’єктів соціальної інфраструктури. В майбутньому вона обслуговуватиме Льодовий палац та Палац спорту.

В цілому, на оновлення головних комунальних підприємств у Хмельницькому цього року витратили понад 250 мільйонів гривень. З цієї суми 40 мільйонів пішло на відповідну підготовку до старту сезону опалення.