Область

Кам’янчане матимуть можливість «мобільно» комунікувати з посадовцями

Для містян створюють смарт-додаток «Безпечна громада Кам’янця».

Як повідомляють в мерії Кам’янця-Подільського, невдовзі жителі міста матимуть можливість встановити на свої гаджети такий сервіс. Схожій смарт-додаток вже використовується в деяких містах України. На даний момент завдяки сприянню місцевої міськради йде його впровадження й у другому за розміром місті Хмельницької області.   

В мерії додають, що «Безпечна громада Кам’янця» значно покращить рівень якості спілкування між пересічними містянами та співробітниками відомств та установ. Завдяки вищезгаданому смарт-додатку люди зможуть дізнатися про новини громади, звернутися до керманичів міста, ознайомитися з результатами опитування громадян. Також можна буде ознайомитися з інформацією про депутатів округу, записатися на консультацію до фахівців різних установ. Крім того в додатку викладатимуть маршрути та розклад транспорту, дані про туристичні маршрути.  

Ініціатором впровадження смарт-додатку «Безпечна громада Кам’янця» виступила Українська Фундація Правової Допомоги при підтримці програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Нагадаємо, як повідомляв BOGDAN NEWS, 10-11 жовтня в Хмельницькому відбувся UrbanHack – хакатон. На цьому заході молоді фахівці ІТ-сфери створювали мобільні додатки для покращення рівня комфортності життя в сучасному місті.