Область

Здача нелегальної зброї: подоляни несли боєприпаси тисячами а рушниці сотнями

Найбільш активно від підпільних «арсеналів» позбавлялися жителі міста Хмельницького та Летичівського, Шепетівського та Кам’янець-Подільського районів.

В цілому «улов» склав понад сорок тисяч різних боєприпасів та триста п’ятдесят одиниць вогнепальної та холодної зброї.

Саме такий арсенал нелегально зберігали жителі Хмельницької області на дому та від якого вирішили позбавитися під час місячника добровільної здачі зброї. Протягом минулого місяця «стволи», набої та інші боєприпаси можна було здати в поліцію, уникнувши при цьому будь-якої – як адміністративної, так і кримінальної, –  відповідальності за їх зберігання в незаконний спосіб.

Зауважимо, що у «арсеналах», які зберігалися у квартирах та приватних будинках, було 169 нарізних та гладкоствольних рушниць для полювання, більше сорока одиниць холодної зброї. Також було виявлено близько п’ятдесяти одиниць спеціальних засобів. Що стосується боєприпасів, то їх несли десятками тисяч, причому самого різного калібру.

В прес-центрі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області підкреслюють, що найбільш активно від підпільних арсеналів позбавлялися жителі міста Хмельницького і Летичівського, Шепетівського та Кам’янець-Подільського районів.