Область

Отримав цілющу дозу вітамінів і одразу… помер

Чотирирічного хлопця намагалися врятувати реанімуючи сорок хвилин.

Трагедія сталася у Віньківцях. Там у районній лікарні несподівано помер маленький пацієнт. Медики стверджують, що йому зробили лише вітамінний укол.

Хлопець мав скарги на не дуже сильний біль в області живота, через що мама привела його до медзакладу. Медики зробили маленькому пацієнтові декілька необхідних аналізів, в результаті яких нічого проблемного не діагностували. В результаті прийняли рішення зробити укол засобу для підсилення імунітету.

Матір загиблого каже, що її син помер буквально одразу після ін’єкції. Медична сестра ще навіть не витягла шприца. Після цього хлопця намагалися реанімувати – всі заходи для цього докладали протягом сорока хвилин, але вони не допомогли. Зауважимо: лікар, який призначив ін’єкцію, стверджує, що пацієнту вкололи лише композитний препарат з мінералів та вітамінів.

Додамо, що результати судово-медичної експертизи в якості попередньої причини смерті показали гостре запалення бронхів. Лікарі, в свою чергу, допускають припущення, що хлопця на «той світ» відправив вірус, адже за тиждень до трагедії щось схоже стало причиною смерті сусідки сім’ї чотирирічного пацієнта – 22-річної дівчини. Вона несподівано померла через запалення легенів.

Родина хлопця обурена спробами лікарів якось з’єднати ці два страшних випадки. Родичі наполягають, що в такий спосіб медики хочуть прикрити свою непрофесійність.

Однак існує ще один варіант того, що сталося. Ця версія полягає в тому, що і в першому і в другому випадках загиблі стали жертвами хімікатів, які аграрії використовують для оброблення угідь.

По факту загибелі хлопця правоохоронці вже відкрили кримінальне впровадження. Однак підозрілих ще немає через відсутність результатів відповідних експертиз. Їх планується незабаром отримати.