Область

В Хмельницькій області розробляють карту публічних сервісів регіону

Державні адміністрації усіх областей України працюють над створенням ефективної карти-мережі, на якій будуть відображатися всі публічні послуги і сервіси.

Інформація надаватиметься як в текстовій, так і графічній формі, повідомляє прес-центр Хмельницької облдержадміністрації. Завдання українським ОДА поступило від голови уряду Олексія Гончарука.

Креація подібних карт-мереж стала актуальною через реформування самоврядування на місцях та певні зміни у територіальній організації влади. Головна ціль – це зробити так, щоб громадяни мали якісний доступ до відповідного переліку необхідних послуг. Це надасть можливість покращити рівень комфортності проживання не тільки в містах, але й в селищах та селах. «Дедлайн» по створенню карти-мережі – 01.12.2019.

На даний момент співробітники відповідних відділів Хмельницької облдержадміністрації вже відобразили на такій електронній мапі майже 80% з всіх необхідних об’єктів інфраструктури. Це медичні установи, заклади освіти та культури, ЦНАПи, Центри безпеки, спортивні об’єкти, організації з соціального захисту населення та інше.

Всі вищезгадані об’єкти на карті-мапі будуть відображатися в такий спосіб, що при натисканні на «іконку» користувач зможе отримати всю інформацію про необхідний заклад.