Місто

На початку грудня у Хмельницькому запустять нові напрямки автобусів та тролейбусів

На маршрутах курсуватимуть великі автобуси та тролейбуси з автономним ходом.

В Управлінні транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради розробили проект нових маршрутів громадського транспорту. Їх буде два. Маршрути отримали номера «3» та «4». Рух на них забезпечить ХКП «Електротранс».

В мерії уточнюють, що четвертий маршрут зв’яже мікрорайони «Ракове» (вул. Довженка – ред.) та  «Південний захід» (завод «Катіон» – ред.). Нова лінія проляже вулицями Чорновола, Красовського, Купріна та Тернопільській.

Через те, що на вул. Чорновола на ділянці від вулиці Трудовій до вулиці Красовського, і, також безпосередньо на самій вул. Красовського та вул. Купріна немає контактної мережі, маршрутом курсуватимуть тролейбуси з можливістю автономного ходу.

На третьому маршруті будуть задіяні автобуси великої місткості. «Трійка» з’єднає мікрорайон «Озерна» з центром міста – Філармонією. Маршрут проляже вулицями П. Мирного, Озерною, С. Бандери та Кам’янецькою.

В мерії додають, що в програмі розвитку пасажирського транспорту м.  Хмельницького заплановано закільцьовування маршрутів в центральному районі міста. Таким чином третій автобусний маршрут є першим з переліку саме таких. Він буде розвертатися на Кам’янецькій транспортній розв’язці.

Тепер слово за виконкомом Хмельницької міськради, члени якої незабаром повинні затвердити нові маршрути. За планом, новими напрямами громадського транспорту містяни та гості обласного центру зможуть користуватися вже в першій половині грудня поточного року.   

Нагадаємо, раніше BOGDAN NEWS повідомляв, по яким вулицям можуть бути прокладені нові маршрути тролейбусів.