Місто

Хмельничани стали менше їздити тролейбусом

У ХКП «Електротранс» вважають, що так сталося через трудову міграцію молоді за кордон, збільшення кількості приватних авто та серйозної конкуренції з боку «маршрутчиків».

Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» провело щорічне дослідження пасажирського потоку в обласному центрі. Його результати надали таку інформацію: у порівнянні з минулим роком пасажиропотік «схуд» на 1,1 мільйон громадян, тобто на 12%.

Якщо говорити більш конкретно, то у 2018 році сервісом «Електротрансу» – тролейбусними та декількома автобусними маршрутами, – користувалися 9,666 мільйонів пасажирів, які оплатили проїзд. Поточного року платників нарахували лише 8, 566 мільйонів.

Безпосередньо на самому підприємстві припускають, що зниження кількості платних пасажирів пов’язано з трьома причинами: трудовою та навчальною міграцією молоді до зарубіжжя, збільшенням кількості приватних автівок та серйозної конкуренції з боку «маршрутчиків».

В «Електротрансі» розуміють, що «бусики» у порівнянні з більшістю «рогатих» швидші. Через це на підприємстві збираються вжити заходів для ефективної конкуренції з «маршрутчиками». В першу чергу заплановано збільшити випуск на лінію електромашин і покращити інтервали руху.

Нагадаємо, як нещодавно повідомляв BOGDAN NEWS, на початку грудня в обласному центрі запустять нові маршрути автобусу та тролейбусу.