Область

В Хмельницькій області сприяють працевлаштуванню «атошників»

Завдяки послугам Обласного центру зайнятості роботу вже отримали дві з половиною сотні ветеранів війни на сході України.

На Хмельниччині реалізується спеціальна програма, яка стосується професійно-консультаційного та інформаційного обслуговування учасників Антитерористичної операції і Операції об’єднаних сил. Вона складається з семінарів, тренінгів і зустрічей з фахівцями. Такі дані надає інформагенція Міністерства оборони України «Армія Inform».

Заходи націлені на психологічну допомогу військовим, на їх стимуляцію щодо працевлаштування. Також ветеранів навчають добре розбиратися в ринку праці, дізнаватися актуальну інформацію про фахи та підприємницьку діяльність.

За десять місяців поточного року до вищезгаданої програми звернулися 1078 безробітних військових, які пройшли війну на сході. Зауважимо, що 242 учасника ООС/АТО вже влаштувалися на роботу. Половина з вищезгаданої кількості працюють у аграрному секторі та переробній промисловості, ще 13% зайняті у галузі держуправління та оборони. Трошки більше 10% працюють у сфері торгівлі.

Додамо: 15 «атошників» склали та захистили бізнес-плани і на даний момент є підприємцями.