Місто

Наступного тижня до Хмельницького прибуде нова партія сучасних тролейбусів

Підприємство «Богдан Моторс» завершує збірку десяти тролейбусів «Богдан Т70117» для Хмельинцького.

Зауважимо, що партія №1 замовлених електромашин прибула до обласного центру у вересні поточного року. Відповідно жителі та гості міста вже два з половиною місяці їздять новими «рогатими» машинами. Зараз обкатуються нові «Богдани», а перші машини з партії №2 вже вирушили до Хмельницького і невдовзі доповнять парк хмельницького комунального підприємства «Електротранс».

Додамо, що «Богдан Т70117» – це міський сучасний тролейбус із низькою підлогою. Машина здатна перевозити 105 пасажирів, 34 з которих можуть їхати в комфортних кріслах. Тролейбуси для Хмельницького мають яскравий примітний бірюзовий колір. В електромашин є ціла низка переваг в користуванні для самих різних категорій пасажирів: це можливість ходу на ділянках доріг без контактної мережі, зручність перевезення громадян з обмеженими можливостями і дітлахів в дитячих візках.

Згідно до відповідного плану всі нові електромашини відправлять до Хмельницького вже наступного тижня.

Як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, цього року кількість хмельничан, які користуються «рогатим» транспортом, у порівнянні з минулорічними показниками зменшилася на 12%. Для покращення ситуації у ХКП «Електротранс» збираються вжити ефективних заходів. В тому числі буде запущено новий тролейбусний маршрут, який проляже і такими вулицями обласного центру, на яких немає контактної мережі.