Місто

Скандального житомирського блогера облили чорнилами та хотіли підірвати (відео)

Сьогоднішнє засідання служителів Феміди стосовно гучної справи Артура Сороченка, який бив «атовця», ледь не закінчилося справжнім самосудом.

Чергове засідання служителів Феміди відносно скандального блогера з Житомирської області відбулося сьогодні в обласному центрі. Нагадаємо, Артура Сороченка, відомого як «Квадрат», підозрюють у побитті хмельничанина, ветерана Антитерористичної операції.

Зауважимо, що місцеві активісти та інші небайдужі громадяни підготували для пана Сороченка «сюрпризи», які й піднесли блогеру ще до початку засідання суду. Небажаного гостя з Житомирщини облили рідиною, схожою на чорнила, і, в доважок, бризнули газом з балончика. Втихомирювати розлютованих активістів довелося великому загону поліціянтів.

Через те, що сам потерпілий на засідання не прийшов, наступні слухання справи відбудуться третього грудня поточного року.

В фіналі дійства активісти хотіли влаштувати щось на кшталт самосуду. Небайдужі громадяни вигукували погрози, а на вулиці справа дійшла до вибухових пакетів. Додамо, що активісти сьогоднішні події зафільмували та виклали відео до соціальних мереж.

Нагадаємо, як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, влітку Артур Сороченко побив «атовця» та був притягнений до відповідальності за першою частиною 296 статті Кримінального кодексу України (хуліганство – ред.).