Місто

В обласному центрі поліціянти «накрили» цілу бригаду «ведмежитників»

З квартир хмельничан злодії цупили «мобілки», фотоапаратуру, ювелірні прикраси та інше.

Таку інформацію надає Сектор комунікації Головного управляння Національної поліції в Хмельницькій області. Групу громадян, яку було викрито правоохоронцями, підозрюють в тому, що вони мають безпосереднє відношення до цілої низки грабунків з житлових помешкань жителів обласного центру.  

Двом учасникам банди вже вручено відповідну підозру, яка стосується вчинення злочину, передбаченого другою частиною 186 статті ККУ («грабіж» – ред.). Зауважимо: один з любителів чужого майна вже має кримінальний досвід. Злодія декілька разів було притягнуто до відповідальності через те, що він вчиняв злочини проти чужого майна. Зараз крадія тримають під вартою. Його «колега» знаходиться під цілодобовим домашнім арештом.  

У квартирі, де жили злочинці, правоохоронці вже провели відповідний обшук. Під час нього поліціянти знайшли і вилучили вісім SIM-карток, дванадцять мобільних телефонів, два планшети, цифровий плеєр, два фотоапарати, срібні та золоті ювелірні прикраси, наручні годинники та інше.   

На даний момент правоохоронці продовжують слідство під час якого встановлюють хазяїв вилучених речей. В поліції додають, що квартирні крадіжки є одним з найпоширеніших видів кримінальних злочинів у Хмельницькій області.