Область

Шкуродер-архіваріус з Хмельниччини може сісти за грати на вісім років

Директор Хмельницького обласного архіву катував свого собаку – прив’язав до машини і тягнув по автотрасі.

Жахливий інцидент стався біля села Кузмин (Красилівський район – ред.). Там чоловік прив’язав до автівки собаку і тягнув по асфальту. Пес майже увесь був у крові. Кроваві сліди тягнулися й на кілометр з гаком по автотрасі.

Свідками волаючого ставлення до тварини стали люди, які проїжджали тією ж дорогою у зворотньому напрямку. Серед них був військовослужбовець, який не дозволив шкуродеру втекти і повідомив правоохоронцям про випадок катування. На місце трагедії негайно виїхала оперативно-слідча група. Поляціянти злочин задокументували.

Шкуродером виявився директор Хмельницького обласного архіву. На питання: «Навіщо Ви це робите?» архіваріус відповів, що пес покусав його матінку і він за допомогою тортур вирішив тварину провчити.

На даний момент собаці надали необхідну допомогу і відправили до волонтерів. Шкуродерові ж «світить» провести за гратами від 5 до 8 років. Саме стільки передбачено третьою частиною 299 статті ККУ «Жорстоке поводження з тваринами». Як повідомляють у Головному управлінні Національної поліції України у Хмельницькій області, кримінальне впровадження вже відкрито.