Область

Торгувала своїми дітьми та отримала чотири роки в’язниці

Малолітніх дочку та сина не в міру заповзятлива мама оцінила в $35 тисяч.  

Таку інформацію надає прес-центр прокуратури Хмельницької області. В повідомлені йдеться, що співробітники вищезгаданого відомства довели у суді провину жительки Деражнянщини, яка хотіла заробити гроші в незаконний спосіб, а саме здійснити продажу своїх дітей.

Під час досудового розслідування (велося слідчим управлінням ГУНП в Хмельницькій області під відповідним процесуальним кураторством обласної прокуратури – ред.) було доведено: громадянка, керуючись корисливим мотивами, хотіла зробити незаконний «гешефт» стосовно своїх власних дітей – п’ятирічної доньки та семирічного сина.

Вартість свого потомства матір-«продавчиня» оцінила в $35 тисяч. Жінка мала намір продати дітей іншій родині.  

Під час отримання першого «платежу» розміром в десять тисяч доларів та десять тисяч гривень влітку 2018 року злодійку затримали (208 стаття Кримінального процесуального кодексу України – ред.).

Згідно до результатів ознайомлення з обвинувальним актом у вищезгаданому кримінальному впровадженні жінку визнали винною – вона вчинила кримінальне правопорушення прописане в третій частині 149 статті ККУ (незаконна угода стосовно малолітніх дітей – ред.).

Служителі Феміди призначили матері-«продавчині» відповідне покарання – наступні чотири роки вона проведе за гратами.