Область

Хмельничанин продавав на Сумшині хату з трупом своєї дружини в «доважок»

Чоловік перебуваючи на підпитку вбив жінку та сховав тіло у спальні під ліжком.

Місцеві правоохоронці повідомляють, що труп жінки виявили сусіди в одному з сіл Краснопольського району (Сумська область – ред.). Вони на прохання власника будинку демонстрували хату потенційним покупцям цієї нерухомості. Коли громадяни зайшли у домівку, їм в ніс «вдарив» дуже важкий неприємний запах. Його виділяв труп, який знаходився під ліжком в одної з кімнат приміщення. Люди негайно викликали поліціянтів. Попередній огляд жодних ознак насильницької смерті не виявив. Незважаючи на це, тіло відвезли для проведення відповідної експертизи. Вже там було з’ясовано, що причиною смерті громадянки були чисельні внутрішні травми тіла.  

Поліціянти провели опитування місцевих жителів. Ті розповіли, що наприкінці зими поточного року 69-річна жінка придбала нещасливу хату, в якої і жила до кінця серпня разом з чоловіком у неофіційному шлюбі. Сусіди подружжя підкреслили: пара часто зловживала спиртним. Після кожної пиятики жителі будинку гучно сварилися, причому як один з одним, так із іншими селянами.  

Крім того, поліціянти з’ясували ще один цікавий факт: так званий голова скандального подружжя вже мав кримінальний досвід – раніше чоловіка судили за вбивство. Через те, що у правоохоронців стосовно вищезгаданого громадянина виникли питання та підозри, його знайшли та допросили. Чоловік свою причетність до вбивства заперечувати не став і майже одразу розповів про всі подробиці трагедії.

Таким чином було з’ясовано, що конфлікт між вбивцею та його дружиною стався на День Незалежності України. Святкування закінчилося черговим «перебором» спиртного, що призвело до масштабної сварки. Чоловік брутально побив свою дружину, після чого порадив їй не потрапляти йому на очі і пішов спати. Вранці любитель розпускати кулаки знайшов жінку мертвою.

Протягом декількох наступних днів злочинець працював над своїм алібі. Він розповідав селянам про те, що його дружина поїхала гостювати до родичів. Потім чоловік відправився до брата у село Білопіль (Шепетівський район – ред.).

В першій половині вересня громадянин повернувся, щоб поховати вбиту дружину, але непомітно цього зробити не зміг. Після цього він ще пару днів знаходився у селі і розповідав сусідам, що його співмешканка не змогла повернутися через деякі обставини. Потім вбивця поїхав з села та більше не повертався.

На даний момент чоловіка затримано. Йому загрожує покарання передбачене першою частиною 115 статті ККУ («вбивство – ред.»).