Область

В Хмельницькій області стартувала торгівля новорічними ялинками

Ціна вічнозелених святкових красунь коливається від 54 до 72 гривень за одиницю.

Таку інформацію надає державне підприємство «Шепетівський лісгосп». В повідомленні йдеться, що для задоволення потреб громадян у новорічних хвойних рослинах співробітники вищезгаданого підприємства висадили майже сорок гектарів відповідних плантацій. На них фахівці вирощують 110 000 ялинок та сосен. 3200 одиниць з них передбачено для продажу у новорічний сезон 2019-2020 років.

Для зручності покупців неподалік кожного лісництва обладнають точки продажу та базари, де буде можна розжитися вічнозеленою красунею.  

В ДП підкреслюють: вартість дерев залишилася такою ж, як і рік тому. За хвойну рослину висотою один метр треба буде викласти з кишені 54 гривні. За ялинку чи сосну у півтора метри доведеться розщедритися на 72 гривні.  

На даний момент шепетівські лісівники продають новорічні красуні оптовим покупцям. Зауважимо: про легальне походження дерев можна дізнатися завдяки відповідному штрих-коду. Він буде розмішений на спеціальній стрічці, яка прикріплена до стовбура.

Для попередження «піратської» вирубки дерев лісівниками створено два рейдових підрозділу. До їх складу входять також співробітники поліції. Перевірятимуть не тільки хвойні плантації, але й ринки в населених пунктах.