Область

Псу, над яким знущався кат-архіваріус, врятували пальці лап

Поліціянти продовжують інформувати спільноту про стан здоров’я собаки, яку катував нелюдь – директор Державного архіву Хмельницької області.

Нещодавно тварині, яку хазяїн–злодій прив’язав до своєї автівки та півтора кілометри тягнув по асфальту, вдалося врятувати пальці. Таку інформацію оприлюднило Міністерство внутрішніх справ України на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Маленький хвостик, якого живодер протягнув за машиною більше кілометра, щодня буває на огляді у ветеринара. Йому вдалося врятувати пальці. Кінолог Сергій Сивко щодня возить тварину у клініку», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, пес, якого катував шкуродер-архіваріус, зараз знаходиться під опікою поліцейських та ветеринарів.

Жахливий інцидент стався тиждень тому біля села Кузьмин (Красилівський район – ред.). Там чоловік прив’язав до автівки свою собаку і тягнув по асфальту. Шкуродером виявився директор Хмельницького обласного архіву.  

Поліціянти відкрили кримінальне провадження за третьою частиною 299 статті Кримінального кодексу України («Жорстоке поводження з тваринами» – ред.).