Область

В Хмельницькій області Укртрансбезпека забракувала 30 пасажирських автобусів

Найсерйознішим порушенням є використання літніх шин незважаючи на майже зимові погодні умови.

Таку інформацію надає управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області. В повідомленні йдеться, що співробітниками відомства були перевірені пасажирські автобуси перед виїздом на маршрути. «Обстеження» техніки здійснювалося в обласному центрі, Хмельницькому районі та Кам’янці-Подільському.

В результаті перевірок щодо дотримання відповідного законодавства, яке стосується перевезення людей автотранспортом, тридцять автобусів не випустили в рейс через незадовільний технічний стан. Серед порушень, які вивили співробітники Укртрансбезпеки, найбільш поширеними були: зберігання бусів просто неба, відсутність необхідних документів і засобів пожежогасіння, відсутність зовнішньої інформації і т.д..

В Укртрансбезпеці підкреслюють, що найсерйознішим і, в той же час, свідомим порушенням є використання літніх шин незважаючи на майже зимові погодні умови. У зв’язку з цим фахівці вищезгаданого відомства просять усіх підприємців, які займаються пасажирськими перевезеннями і, також, пересічних водіїв негайно замінити на транспортних засобах літні шини на зимові. «Не треба ризикувати своїм життям та життям людей», – закликають в Укртрансбезпеці.  

Також у відомстві нагадують: взимку треба особливо пильно слідкувати за обстановкою на автодорогах і дотримуватись ПДР.