Область, Політика

Габінет шукатиме голову через інтернет

Новий очільник Хмельницької ОДА буде обирати голів райдержадміністрацій за допомогою мережевого ресурсу.

Новий губернатор Хмельниччини Дмитро Габінет у своєму аккаунті в соціальній мережі Facebook оприлюднив повідомлення про вакантні місця керманичів районних державних адміністрацій. Всі бажаючі очолити той, чи інший район, можуть подати відповідну заяву через глобальну інтернет-мережу.

У своєму пості пан Габінет написав: «Соціальний LIFT відтепер відкрито для нашої Хмельницької області. Ми шукаємо керівників райдержадміністрацій. LIFT — це проект Команди Зеленського, можливість чесного та прозорого відбору держслужбовців. Тож всі, кому небайдужа доля України, – залишайте заявку. Не упустіть унікальну можливість приєднатися до проекту, який змінить хід історії».

Додамо, що безпосередньо на самому інтернет-ресурсі повідомляється: «Ми шукаємо людину, яка готова очолити районну державну адміністрацію та взяти на себе відповідальність за реалізацію наданих Законом України «Про місцеві державні адміністрації» повноважень. Основне завдання – консолідація зусиль усіх структурних підрозділів райдержадміністрації задля соціально-економічного та культурного розвитку району».

На ресурсі підкреслюють, що бажаючі очолити райдержадміністрації повинні бути управлінцями із досвідом, які міркують глобально та розуміються у стратегічному розвитку. Крім того, потенціальні голови РДА повинні вміти створювати команду, де будуть панувати гарні взаємостосунки та бажання працювати на добре майбутнє України.