Бізнес, Економіка, Область

Хмельниччина поставила до ЄС власної продукції більш ніж на $230 мільйонів

Регіон має торгові відносини з 124 державами світу.

Таку інформацію надає прес-центр Державної податкової служби України у Хмельницькій області. В повідомленні йдеться, що підприємства регіону здійснюють угоди із зовнішньої торгівлі з бізнес-партнерами у 124 державах майже всього світу. Таким чином, завдяки вдало організованим торговим відносинам Хмельницька область реалізувала власної продукції до країн Євросоюзу на $231 мільйон.        

Відповідно до офіційних даних, протягом періоду з січня по вересень поточного року об’єм імпорту і експорту продукції становив 407 і, відповідно, 450 мільйонів доларів. При чому об’єм експорту власної продукції до держав ЄС, у порівняні з аналогічним періодом минулого року, виріс на 11,6% і складає 231 мільйон доларів. Це 51,3% від обсягів експорту в цілому.

Найбільші поставки продукції серед держав Євросоюзу Хмельниччина здійснювала до ФРН, Польщі, Бельгії, Нідерландів, Італії та Іспанії. Також свої товари регіон експортував до Туреччини, Єгипту, Білорусі та Росії.

В цілому за кордон все більше поставляють олій, жирів та насіння (зернових культур – ред.). В той же час менший попит у зарубіжжі на хмельницькі молочні продукти, пташині яйця, кондитерські вироби та електротехніку.