Область

У Хмельницькій області працевлаштовують громадян з особливими потребами

Роботу знайшли близько тисячі людей з інвалідністю.

Такі дані надають у Хмельницькій облдержадміністрації з посиланням на Хмельницький обласний центр зайнятості. У відомстві пояснюють, що протягом періоду з січня по жовтень поточного року сервісами центру скористалися близько 3 тисяч безробітних громадян з інвалідністю. При тому грошова допомога надходила 2 700 громадянам.

В цілому, 40% безробітних – це жінки, 14% – ветерани ООС/АТО.

Громадянам з особливим потребами було представлено більше 730 вакантних робочих місць. Взагалі роботою забезпечили 907 громадян з інвалідністю. З них 862 особи були зі статусом безробітного.

Громадяни з особливим потребами отримали наступну роботу: агроном, психолог, економіст, бухгалтер, слюсар, інженер-будівельник, швачка, тракторист, електрозварник та інші.

Свій власний бізнес започаткували 11 людей з інвалідністю. Вони скористалися одноразовою грошовою допомогою для старту діяльності в якості підприємця.

Додамо, що 305 громадян з особливими потребами залучили до різних робіт, які мають тимчасовий характер. Це, в тому числі, й громадські роботи.   

Нагадаємо, як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, на Хмельниччині кількість вільних робочих місць перевищила кількість безробітних.