Область

Поножовщина: на Хмельниччині чоловік напився і зарізав свого брата

Стікаючи кров’ю жертва просила про допомогу.

Жахлива трагедія нещодавно сталася в селі Маленки (Красилівський район – ред.). Про це повідомляє прес-центр Головного Управління Національної поліції України в Хмельницькій області.

Поліціянти з’ясували, що обидва брата – віком 40 та 51 року, – мешкали у хаті, яку їм у спадщину залишила матір. Того дня між чоловіками сталася сварка. Правоохоронці підкреслюють, що суперечки та скандали в житті братів траплялися вельми часто.

Таким чином, після чергового з’ясування стосунків молодший, знаходячись у доброму підпитку і не маючи інших аргументів, схопився за ніж та прийнявся шматувати свого старшого брата. В результаті останній отримав серйозні травми нирки та легенів. Однак жертва все ж таки змогла у стані афекту добратися до сусідньої домівки, де мешкає їх сестра. Ранений чоловік попросив про допомогу. Але вищезгадані травми виявилися несумісними із життям. Через це буквально за декілька хвилин громадянин помер.

Поліціянти, які прибули за викликом сестри, затримали п’яного вбивцю на місці скоєння злочину. Йому загрожує покарання передбачене першою частиною 115 статті Карного кодексу України («Умисне вбивство» – ред.). Братовбивці «світить» провести за гратами до п’ятнадцяти років.