Область

Прокотитися у Кам’янецьких маршрутках стане дорожче

В той же час вартість проїзду у комунальних автобусах залишається незмінною.

Проїзд у маршрутках Кам’янця-Подільського з 01.12.2019 коштуватиме шість гривень. Відповідне рішення про підвищення вартості пасажирського квітка було ухвалено сьогодні під час засідання виконкому міста.

У мерії Кам’янця-Подільського уточнюють, що на виконкомівському засіданні було обговорено затвердження регульованої такси на сервіси автотранспорту на автобусних лініях міста. Мова іде про маршрути громадського користування, рух на яких здійснюється у звичайному режимі.   

В міськраді пояснюють, що вартість проїзду збільшили через прохання перевізників, приймаючи до уваги протокол відповідних громадських слухань та зміну розміру мінімальної зарплати.

Додамо: співробітники відділу економіки та розвитку інфраструктури Кам’янця-Подільського передивились, скільки коштує проїзд в маршрутних автобусах в ряді інших міст України. Таким чином було з’ясовано, що аналогічна вартість квитка, а в деяких випадках й більша, встановлена у Чорткові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську.

В мерії другого за значенням міста області підкреслюють: прокотитися в комунальних автобусах Кам’янця-Подільського й надалі коштуватиме дві гривні п’ятдесят копійок.