Місто

У хмельницького НВК №4 з’явиться новий спортивний зал

Відповідна електронна петиція направлена на розгляд міського голови.

Департамент Хмельницької мерії по роботи зі зверненнями містян інформує, що відповідно до порядку розгляду електронних петицій адресованих міськраді, міському голові Олександру Симчишину направлено до розгляду електрону петицію «Будівництво спортивного залу для НВК №4».

Документ набрав 508 підписів при необхідної кількості в 500 підписантів.  

В петиції йдеться: «З 50-ти закладів в нашому місті, які надають базову середню освіту, НВК №4 займає 18-те місце в рейтингу. Охоплено навчанням у школі – 1646 дітей та підлітків. Наразі школа має 3 навчальні корпуси: молодшу школу та 2 корпуси для середніх та старших класів. Є лише один спортивний зал, розташований в головному корпусі. В теплу пору року, заняття частково проходять на шкільному стадіоні, а взимку спортивний зал не вміщує всі класи. В спортивному залі на уроках фізичного виховання одночасно перебувають 3-4 класи. Територія школи є досить великою та має місце для побудови ще одного спортивного залу. Прошу батьків, вчителів, містян та міську раду, підтримати ініціативу побудови нового спортивного залу на території школи, адже спорт – запорука здоров’я наших дітей!».

Відтепер Олександр Симчишин згідно до закону доручить розгляд процитованого вище електронного документа виконавчим відділам з розглядом на засіданні виконкому міськради.