Місто

Хто відповість за яму на новому асфальті та затори у самому центрі по вул. Бандери?

Героїчне минуле відомого діяча ОУН-УПА не допомогло вулиці його імені уникнути комунальної аварії.

«Їдеш не по обласному центру, а по якомусь селу!»

Новеньке асфальтне покриття на вулиці імені Степана Бандери в районі зупинки «Електроніка» днями «прикрасила» немаленька яма. Про це BOGDAN NEWS повідомили місцеві жителі.

«На Бандери біля «Електроніки» розвалився асфальт. Просів дуже сильно. Його укладали буквально пару місяців тому і з великим пафосом про це кругом рапортували, – написав нам хмельничанин Володимир. – Хотілося б знати: хто відповідає за таку якість ремонту? Чому таке ставлення до платників податків, адже вулиці ремонтують за державний кошт. І, в кінці кінців, коли цю яму ліквідують – нове асфальтне покриття, а на машині требі цю дірку об’їжджати, начебто ти їдеш не по обласному центру, а по якомусь селу на відшибі».

На даний момент прямокутну яму комунальники засипали звичайною землею, зробив таку собі «клумбу без квітів» прямо посередині проїжджої частини. Додамо, що у новенькому асфальті навколо вищезгаданої дірки є чимало тріщин.

Асфальт – добрий, а то що під ним – не дуже

Як нам вдалося з’ясувати, причина руйнування дороги зовсім не у якості покриття.

«Там асфальт добрий. До виконання робіт претензій бути не може. Ніяких проблем до останнього часу з асфальтом на тій ділянці вулиці Бандери не було. Тепер певні питання виникли, але не через якість безпосередньо самого асфальтного покриття. Там прорвало водогін», – пояснив BOGDAN NEWS начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради Василь Новачок.

У міському комунальному підприємстві «Хмельницькводоканал» нам, в свою чергу, повідомили, що аварія сталася через заводський брак пластикового коліна труби водогону.

«Ми зараз готуємо запчастини для проведення необхідного ремонту. Найближчим часом все буде виправлено, – запевнив нас директор МКП «Хмельницькводоканал» Віталій Кавун. – Додам, що ніякого масштабного розриття асфальту не буде. Для проведення ремонтних робіт, тобто доступу до пошкодженої труби, нам достатньо того прямокутника, який вже є. Таким чином ремонт на рух транспорту, в тому числі і громадського, не вплине».

«Всі претензії будемо пред’являти підряднику»

Що стосується якості труб, то вони вітчизняного виробництва – виготовлені в Тернополі.

«Ремонтом водогону на цій ділянці займалася підрядна організація «Управління газифікації». Саме вона замовляла труби у тернополян. Відповідно всі претензії ми будемо пред’являти підряднику, адже він несе відповідальність за якість ремонту, – пояснив Віталій Кавун. – А чи пред’являтиме «Управління Газифікації» претензії постачальнику труб – то вже їх справа».

Нагадаємо, ремонті роботи із оновлення водогону і ,відповідно, укладання нового асфальтного покриття на вулиці імені Степана Бандери тривали протягом літа – початку осені поточного року.

Додамо: як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, 33% оплаченої хмельничанами води втікає на вулицю.