Місто

На новорічну ялинку в обласному центрі повісять кульки за 60 тисяч гривень

480 прикрас будуть двох розмірів та двох кольорів.

Святкова хвойна красуня, яку вже встановили на площі біля кінотеатру ім. Тараса Шевченка, має привертати увагу та радувати око не тільки в світлий, але й темний час доби. Саме таке бачення головної ялинки міста й області висловили громадяни в ході підведення підсумків Різдвяного ярмарку-2018.

У зв’язку з цим у КП «Міськсвітло» цього разу вирішили придбати додаткові новорічно-різдвяні прикраси. Таким чином було куплено 480 святкових кульок. Прикраси «влетіли» у суму в районі 60 тисяч гривень. Але пересічним платникам податків не слід хвилюватися, адже оплатили придбання кульок коштами підприємців, які торгуватимуть на Різдвяному ярмарку.   

Додамо, що новорічні кульки двох кольорів та розмірів. Один різновид іграшок має в діаметрі 15 сантиметрів, а більший – 20 сантиметрів. Кульки бірюзового та сріблястого відтінків. Частину прикрас перефарбовували через те, що купити їх в необхідній кількості було неможливо. Розмальовували кульки у колір бренду Хмельницького студенти Вищого професійного училища №25 та співробітники Управління торгівлі міста.

Нагадаємо, як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, найближчої неділі в Хмельницькому засяє новорічна ялинка. В міській раді підкреслюють, що наше місто буде першим в Україні, де засвітиться святкова хвойна красуня.